رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی خبرداد:  پرداخت تسهیلات برای حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی  و عشایری
۱۳۹۶/۰۹/۱۳

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی خبرداد: پرداخت تسهیلات برای حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی از اختصاص تسهیلات بسیار خوب و قابل توجه برای حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری در آینده ای نزدیک خبر داد.

مجتبی مزروعی در این خصوص اظهار داشت: این تسهیلات با میانگین سود 6 درصد از محل صندوق توسعه ملی پرداخت می شود و تکلیف است که 45 درصد از این تسهیلات در بخش کشاورزی بکار گیری شود.
وی  افزود: این تسهیلات در محل هایی چون  زنجیره های تولید، نهاد سازی ، حمایت از تشکل ها و تعاونیها ،  و طرحهای صنایع تبدیلی که پایه و بیس صادرات و توسعه بازرگانی  می باشند ، صرف خواهد شد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی مهمترین وظیفه متولیان بخش کشاورزی را جذب سرمایه دانست و افزود: باید علاوه بر برگرداندن سرمایه های بخش کشاورزی که سالها به سمت دلالی ، بازرگانی ،مسکن و بورس زمین فرار کرده ، سرمایه ها را از دیگر قسمتها و منابع بانکی به سمت بخش کشاورزی هدایت و جذب کنیم.
 


منبع : سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۵۳
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید