روحانیون در ترویج فرهنگ زکات تلاش کنند
۱۳۹۷/۰۲/۲۳

روحانیون در ترویج فرهنگ زکات تلاش کنند

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی خراسان رضوی در گردهمایی مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه و رابطین آموزش عقیدتی و امور فرهنگی گفت: مسئولین دفاتر باید با توجیه کشاورزان در ترویج فرهنگ زکات تلاش کنند .

 حجت الاسلام و المسلمین احمدی پناه با اشاره به اینکه اعتمادسازی بین مردم موجب پرداخت بیشتر زکات خواهد شد، تصریح کرد: اعلام فعالیت‌های صورت گرفته در حوزه زکات، مردم را تشویق به پرداخت و مشارکت بیشتر در انجام این فریضه دینی خواهد کرد.
 
وی  با اشاره به اینکه ظرفیت‌های مختلفی در استان در حوزه زکات وجود دارد که باید از آنها استفاده شود، تصریح کرد: مهمترین فلسفه زکات محرومیت زدایی است. 
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی خراسان رضوی با اشاره به حلول ماه مبارک رمضان گفت: پیامبر در خطبه ای اشاره میفرمایند که بیدار باشید که ماه رمضان با تمام برکاتش میآید..
وی افزود: ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای شما همکارانم میباشد تا برای تبیین احکام و مسائل فرهنگی استفاده شود..
حجت الاسلام والمسلمین احمدی پناه با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب طی چند سال متوالی بعد اقتصادی در نامگذاری سال ها متذکر شده اند، گفت: حمایت از کالای ایرانی نیازمند به یک گفتمان و وفاق در مسئولین دارد.
وی گفت: درتوسعه و گسترش تولید ملی و حمایت از کالای وطنی همه آحاد وظیفه داریم.
در ادامه این نشست شرکت کنندگان در این جلسه به بیان فعالیتهای خود در حوزه عملکردی خود پرداخته و نظرات خود را در خصوص بیانات نماینده ولی فقیه در استان در باب زکات و شعار سال  بیان نمودند.
 


منبع : سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۲۴
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید