پیام ریاست سازمان به مناسبت سالروز ارتحال امام عظیم الشان(ره)، قیام ۱۵ خرداد ۴۲ و لیالی قدر
۱۳۹۷/۰۳/۱۳

پیام ریاست سازمان به مناسبت سالروز ارتحال امام عظیم الشان(ره)، قیام ۱۵ خرداد ۴۲ و لیالی قدر

مجتبی مزروعی رییس سازمان جهادکشاورزی خراسان رضوی بمناسبت سالروز ارتحال امام خمینی(ره)، قیام ۱۵ خرداد ۴۲ و لیالی قدر پیامی صادرکرد.

چهاردهم خردادماه، یادآور عروج ملکوتی بزرگ مردی از تبار نور است که بر بلندای تاریخ سرود فتح و ظفر سر داد و امید را در دل ستم دیدگان خسته از ظلم و استعمار روشن کرد و آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید؛ روزی که ملت بزرگ ایران و حتی مستضعفان و آزادگان دنیا در فراق محبوب خود صاحب عزا شدند.
پانزدهم خرداد ۱۳۴۲ نقطه عطف تاریخ مقاومت و انقلاب مردم مسلمان ایران اسلامی است. بی شک نام این روز گره خورده است با نام آن بزرگ مرد عرصه حماسه و عرفان و علم و پارسایی، شجاعت و تدبیر و عطوفت و مهربانی حضرت امام خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران. آن فرزانه بی بدیل آن قدر به این روز اهمیت می داد که گویی دست تقدیر الهی به پاس این اهتمام، سفر ملکوتی او را با پانزده خرداد قرین ساخت و این یوم الله را با نام خمینی برای ابد جاودانه ساخت.
اینک که در شب های پر برکت قدر که با ایام رحلت جانگداز معمار انقلاب مقارن گردیده است بار دیگر توفیق عبادت و بندگی و بهره گیری از معنویات خوان گسترده الهی نصیب همه بندگان شده، با یاد بزرگ مرد تاریخ بشریت حضرت امیرالمومنین علی(ع)، زیر باران رحمت “لیله القدر” می ایستیم تا جان هایمان تطهیر شود تا شاید به مضمون قدرکه می گویند از هزار ماه برتر است دست یابیم گرچه ما را بر عظمت و شناسایی آن راهی نیست.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه همکاران ارجمند در شب های قدر، شهادت حضرت علی(ع) وسالگرد رحلت جانگداز حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهادت یاران ایشان در فاجعه قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را به بخش کشاورزی تسلیت و تعزیت عرض کرده و انشاالله با تاسی به منویات آن امام همام وپاسداری از آرمان های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی و ادامه دادن راه شهدای انقلاب، تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری (حفظه الله)، در جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و سرافرازی و سربلندی ایران عزیز اسلامی، بیش از پیش تلاش کنیم.
مجتبی مزروعی
رییس سازمان


منبع : سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۹۶
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید