بیانیه  رییس سازمان به مناسبت گرامیداشت ۱۳ آبان
۱۳۹۷/۰۸/۱۳

بیانیه رییس سازمان به مناسبت گرامیداشت ۱۳ آبان

مجتبی مزروعی رییس سازمان جهادکشاورزی خراسان رضوی بمناسبت ۱۳ آبان پیامی صادرکرد.

به گزارش واحدخبر روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی خراسان رضوی متن این پیام بشرح ذیل می باشد:

سیزده آبان در تاریخ انقلاب اسلامی جایگاه والایی دارد چراکه دانشجویان متعهد و انقلابی ایران توانستند در امتداد خون شهدای دانش آموز، با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا قدرت شکست ناپذیری این طاغوت زمان را درهم شکنند و فریاد ظلم ستیزی انقلاب ایران را در صحنه های بین الملل طنین انداز نمایند.
واقعه ی سیزده آبان  که به تعبیر رهبر کبیر انقلاب اسلامی، انقلاب دوم نامیده شد، به دل های مؤمنان قوت بخشید و غروری مقدس و حماسه ساز را در آنان زنده کرد. پرتوی تابناک از انوار الهی بر آنان تابانید و درس هایی بزرگ از شهادت و رشادت و دلیری به آنان آموخت. در سیزدهم آبان، مردم سرافراز ایران به همه ی مستضعفان جهان نشان داد که دیوار ستم، شکستنی است.
دولتمردان آمریکا در طول تاریخ به انحای مختلفی اقدام به دشمنی با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نموده اند که نمونه اخیر آن عدم پایبندی به توافق چند جانبه برجام و تعهدات بین المللی آنها بود، که این خود نشان از خوی استکباری و غیر قابل اعتماد بودن آنها در نظام بین المللی است.
سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی با گرامیداشت یاد همه شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، همگام با اقشار مختلف مردم قدرشناس ایران، در مراسم راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار، حضوری فراگیر و گسترده خواهند داشت و ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی ابراز می‌نمایند.
 
مجتبی مزروعی
رییس سازمان
 
 

منبع : سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۴۲
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید