رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی: مدیران طوری رفتار کنند که بیشترین تفسیر مثبت را داشته باشد
۱۳۹۶/۰۴/۱۷

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی: مدیران طوری رفتار کنند که بیشترین تفسیر مثبت را داشته باشد

گردهمایی معاونین اداری مالی جهاد کشاورزی شهرستانهای خراسان رضوی روز پنجشنبه ۱۵ تیرماه با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان در محل اتاق جلسات برگزار شد.

در این گردهمایی ابتدا معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان ضمن خوش آمد به حاضرین طی سخنانی اظهار داشت: ما در حوزه کاری خودمان با نیروی انسانی سروکار داریم که در صورت توانمند بودن منشا ایجاد تحول سازمانی هستند.
حمید قزاقی افزود: یکی از بحثهای اصلی در حوزه مدیریت منابع انسانی،چگونگی رفتار سازمانی است که هم باید خود بیاموزیم و هم بدیگران یاد بدهیم همچنین با تبیین منشور اخلاقی ، نحوه برخورد کارکنان با ارباب رجوع را اطلاع رسانی کنیم.
وی از تدوین" شناسنامه  کارمند خبر داد که همه خصوصیات فردی و سازمانی و فنی کارکنان  در آن گنجانده شده  که پس از تامین نظرات رئیس سازمان ، به جهاد کشاورزی شهرستانها ارسال می شود.
وی گفت : تعداد 46 نفر از نیروی های قرار داد طرحی تغییر وضعیت یافته و به جاری منتقل شده اندو تغییر وضعیت برای 80 نفر از آنها نیز در دست اقدام است و انشاء ا... در آینده نیروی قرار دادی نخواهیم داشت.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان با اشاره به این مطلب که "  برنامه آموزشی  کارکنان برای سال 96 پیش  بینی شد ه است" از معاونین اداری مالی جهاد کشاورزی شهرستانها خواست که در امر آموزش الویت به کارکنانی داده شود که که سالهای باقیمانده از خدمت آنها بیشتر است.
در ادامه رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: رفتار ما در محیط سازمانی و کاری باید طوری باشد که در بدنه سازمانی شوق و ذوق ایجاد کند تا محیطی شاداب برای انجام کارفراهم شود.
محتبی مزروعی افزود: در بخش مدیریت، دستوالعمل واحدی نداریم و مدیر باید با هنر خود برای هر مقطعی یک رفتار متفاوت داشته باشد و بنوعی رفتار کند که  بیشترین تفسیر مثبت را داشته باشد.
وی ادامه داد: دنیا پیرامون رفتار سازمانی زیاد کار کرده و اگر میخواهیم مجموعه ای مقتدر و توانا داشته باشیم  باید در بحث رفتار سازمانی در حوزه توسعه منابع انسانی، سرمایه گذاری کنیم.
وی با اشاره به طرح جانشین پروری گفت: اگر ما نتوانیم یک تیم مدیریتی قوی  در زیرمجموعه  خود  ایجاد کنیم ، کاری انجام نداده یم،تمام تغییراتی که در بخش کشاورزی بوجود آمده حاصل شخصیت و مدیریت مقام عالی وزارت بوده واین امر حاکی از ریشه دار بودن افراد و برد و  وزن مدیریتی آنهاست.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی برمواردی چون انظباط مالی و عملکرد شایسته برای جلب اعتماد دستگاههای ناظر و مردم تاکید نمود.


منبع : سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۵۲۱
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید