رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی: کار و خدمت باید برای رضای خدا ، ماندگار و اثر گذار باشد
۱۳۹۶/۰۸/۰۴

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی: کار و خدمت باید برای رضای خدا ، ماندگار و اثر گذار باشد

همایش دوروزه فرماندهان و مسئولین کانونهای ملی و استانی مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی تحت عنوان اقتصاد مقاومتی ، با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی در مشهد برگزار شد.

 دراین همایش رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی طی سخنانی اظهار داشت: اگر با علم ودانایی برای پیشرفت جامعه و مردم کار کنیم بهترین عبادتها را انجام دادیم .
مجتبی مزروعی افزود:در جامعه امروز ضرورت دارد منابع را به خوبی بشناسیم و اولین شرط مدیریت، علم و اشراف به موضوع است و هر کسی که در هر حوزه ای قرار داردباید جوانب و زوایای کارش را بشناسد.
وی ادامه داد: اگر امروز کانونهای تخصصی بسیج تشکیل شده است کار بسیار ارزشمندی است و ما آن را به فال نیک می گیریم   .
وی گفت: کار و خدمت باید برای رضای خدا ، ماندگار و اثر گذار باشد و آثار مثبت آن را در طول تاریخ و زمان شاهد باشیم و مردم و مملکت از آن بهره ببرند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی با اشاره به اهمیت جذب نخبگان جوان خاطر نشان کرد: انشاء ا... کانون تخصصی بسیج در جهت جذب و مشارکت متخصصین امروزی که کمتر از توانشان بهره گرفته می شود،گام بردارند.
مجتبی مزروعی  عنوان کرد: در سطح وزارت جهاد کشاورزی در یک مقطع از زمان نیروهای زیادی جذب شد  ولی بیم آن می رود به لحاظ قانون کوچک سازی ، ناگهان با کمبود نیروی انسانی مواجه شویم  بنا براین  باید در قانونهایمان تجدید نظر کنیم.
این مقام مسئول گفت: ما زمانی با تراکم نیروهای برجسته و خلاق مواجه بودیم ولی امروزه واقعا برای انتخاب مدیران برجسته و برتر و تراز اول، محدودیت داریم چون سعی نکردیم مداوم نیرو جذب کنیم و پرورش دهیم .
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی ادامه دا د: انشاءا... امیدواریم  با دور اندیشی لازم  ، شاهد جوان سازی و  جذب نیرو  برای آینده این وزارتخانه ارزشی  که ریشه در انقلاب و  بازسازی و تولید و توسعه کشور دارد ، باشیم.
 
 


منبع : سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۶۱
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید