رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی: سا ل گذشته سال خوبی بود و حضور خوب و پررنگی در رسانه ها و جامعه داشتیم
۱۳۹۷/۰۱/۱۹

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی: سا ل گذشته سال خوبی بود و حضور خوب و پررنگی در رسانه ها و جامعه داشتیم

دیدار نوروزی رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی با رئیس و همکاران اداره روابط عمومی روز ۱۹ فروردین ماه در محل اتاق جلسات برگزارشد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی در این دیدار طی سخنانی اظهار داشت: کار روابط عمومی و اطلاع رسانی مهم است، سا ل گذشته سال خوبی بود و حضور خوب و پررنگی در رسانه ها و جامعه داشتیم ،امیدوارم در سال نو بهتراز این نیز باشد.
 مجتبی مزروعی افزود: مهمترین رسالت ما در زمینه اطلاع رسانی تبیین ظرفیتها و چالشها است و  سال گذشته ظرفیتها و اهمیت بخش در رسانه ها بیان شده است .
 وی ادامه داد: مجموعه سازمان جهاد کشاورزی یک سازمان بزرگ با نیروهای تحصیلکرده وبا انسانهای فرهیخته با سواد و مدیر است و ما باید قدر و منزلت و شان و جایگاهمان را در نگاه مردم بدانیم.
 وی ابراز امید واری کرد که در سال جدید همکاران  با آمادگی  جسمانی و ذهنی  بیشتر و بهتر و با دور کردن مسائل منفی از ذهن خود در جهت پیشرفت و توسعه بخش گام بردارند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی تاکید کرد : اگر بخواهیم پیشرفت کنیم باید برنامه ریزی علمی و مدرن داشته  ودر کار منضبط بوده   وصداقت کاری داشته باشیم .
رئیس اداره روابط عمومی نیز در این دیدار گفت: با تشریک مساعی واحد های زیر مجموعه سازمان و روابط عمومی جهاد کشاورزی شهرستانها سال گذشته پیشرفتهای خوبی در زمینه اطلاع رسانی داشتیم .
سید وحید رضا سیدین افزود: در بحث انعکاس اخبار به رسانه ها و ارتباط با خبرنگاران وروزنامه نگاران و اصحاب رسانه،سال 96 نسبت به سال  95 پیشرفتهای خوبی داشتیم.
وی به بحث کشیک همکاران روابط عمومی در ایام نوروز همگام با  بخشهای  فنی اشاره کرد و ادامه داد: در ایام نوروز اخبار واطلاعات تنظیم بازار، شبکه مراقبت و امور اراضی به ستاد خبری وزارتخانه ارسال شده است.
 


منبع : سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۴۱
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید