رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی: با تمام نوساناتی که در قیمت ارز بود در سال گذشته ثبات قیمت در محصولات کشاورزی داشتیم
۱۳۹۷/۰۲/۰۸

رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی: با تمام نوساناتی که در قیمت ارز بود در سال گذشته ثبات قیمت در محصولات کشاورزی داشتیم

رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی در گردهمایی رابطین مدیریت بازرسی ،ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات شهرستانها و ادارات وابسته گفت:رشد مهاجرت به روستاها به حول و قوه الهی مثبت شده استو ما شاهد بازگشت روستاییان هستیم.

مهندس مجتبی مزروعی بیان داشت: در بحث بازرسی هدف فقط نیروی انسانی است که باید قدر آن را بدانیم و از انحراف آنها حفاظت نماییم زیرا که انحراف نیروی انسانی انحراف سازمان را به همراه دارد.
وی از مسئولین بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات خواست طرح بهره وری را جدی بگیرند و با کمک تمام حوزه های سازمان به اجرای این طرح بپردازند.
وی در ادامه گفت:انتظار میرود صاحبان اندیشه با تشکیل تیمی در خصوص ارزیابی همکاران اقدام و عملکرد آنان را به عدد تبدیل نمایید.
این مقام مسئول اظهار داشت :اگر از نیروهای با درایت استفاده نماییم مسیر حرکت سازمان تغییر خواهد کرد و میتوانیم نگاه مثبتی به توسعه سازمان داشته باشیم.وی از حاضرین خواست در برخورد با مراجعین حفظ شئونات نمایند و عزت و احترام مد نظر آنان باشد.
در آغاز جلسه مدیر بازرسی ،ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان به ارائه گزارش عملکرد مدیریت متبوع پرداخت و گفت:باید همگام با کارشناسان بدنه سازمان باشیم و منتظر درخواست کسی نباشیم و همیشه در همه صحنه ها حضور داشته باشیم.
حجه الاسلام محمد شم آبادی با اشاره به فرمایشات امام صادق گفت: اگر در کار نظارتی مشکلی دیدید نگاه دلسوزانه داشته باشید . وی همچنین افزود:نیتمان کمک به دیگران باشد.
مدیر بازرسی ،ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان به استراتژی های سازمان در خصوص این مدیریت اشاره کرد و گفت:با هماهنگی ریاست سازمان در سال پیش رو برآنیم که نوع نگاهمان به تخلفات نظارتی باشد و از وقوع انحرافات جلو گیری نماییم.وی همچنین دقت در نوع برخورد به فعالیت همکاران و تکریم نیرو های برجسته ،تلاش در جهت ارتقا کارایی و افزایش سطح علمی و دانش شغلی و اعتقاد به کار گروهی را از دیگر سیاست های این مددیریت خواند.
لازم به ذکر است پیش از سخنان ریاست سازمان چند تن از رابطین شهرستانها به بیان دیدگاها و چالشهای پیش روی خود در شهرستانها پرداختند و ریاست سازمان پاسخها و راهنماییهای لازم را ابراز داشتند.
 
 


منبع : سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۱۵
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید