رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی: پیشرفت در بخش کشاورزی نتیجه کار فنی وتیمی مدیران و خانواده بزرگ جهاد کشاورزی استان بوده است
۱۳۹۷/۰۲/۲۷

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی: پیشرفت در بخش کشاورزی نتیجه کار فنی وتیمی مدیران و خانواده بزرگ جهاد کشاورزی استان بوده است

مراسم تقدیر و معارفه مدیر سازمان تعاون روستایی استان باحضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی ،معاون سازمان مرکزی تعاون روستایی، معاونین و مدیران سازمان جهاد کشاورزی و سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی و نماینده ولی فقیه در سازمان تعاون روستایی استان روز ۲۷ اردیبهشت ماه در محل این سازمان ، برگزار شد.

 در این مراسم ابتدا حجت الاسلام براتی  نماینده ولی فقیه در سازمان تعاون روستایی استان از مدیر قبلی سازمان تعاون روستایی به عنوان فردی یاد کرد که همه از ایشان راضی بودند و ضمن تاکید بر انجام کار  فرهنگی در سازمان، از مدیر جدید خواست که  در امور فرهنگی ایشان را یاری کند.
مجید چالاک مدیر قبلی سازمان تعاون روستایی هم در این مراسم ضمن خوشامد به حاضرین از عنایت خاص مهندس مزروعی  رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی ومساعدت  همکاران خویش درشرکتهای  تعاون روستایی  ، شرکتهای تعاونی تولید و سایر تشکلهای وابسته در طول دور ه مسئولیتش تشکر نمود.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی نیز در این مراسم طی سخنانی  از آقای چالاک مدیرقبلی بعنوان فردی با تجربه و مدیری خوب یاد کرد که سالها برای این آب و خاک با صداقت و درستی  زحمت کشید.
مجتبی مزروعی  افزود:  علیرغم اینکه  امروز در  خراسان رضوی میزان آب به کمتر از نصف رسیده ،سطح زیر کشتها کاهش یافته و مسائل اقتصادی سخت تر شده است، ما در بخش کشاورزی پیشرفت کردیم که نتیجه کار فنی وتیمی مدیران و خانواده بزرگ جهاد کشاورزی استان بوده است.
وی برنامه ویژه وزارت و سازمان را در سال 97 پرداختن به تشکلها و ایجاد تحول در آنها عنوان کرد و ادامه داد: با توجه به اینکه 4 تا5 سالی است که بخش بازرگانی به جهاد کشاورزی واگذار شده ، باید تشکلهای خوبی بویژه در بخش بازرگانی داشته باشیم و همه ما باید از این فرصت استفاده کنیم.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان  رضوی خاطر نشان کرد :ضروری است که یک اتحادیه صادرات و واردات در سطح استان داشته باشیم که بتوانیم نهاده ها را در سطح استان تامین کنیم و اگر اتحادیه ها و سندیکاهای قوی نداشته باشیم حرفی برای گفتن نداریم.
معاون سازمان مرکزی  تعاون روستایی نیز در این مراسم گفت: سازمان تعاون روستایی یک مجموعه دولتی و خصوصی است و  علاوه بر داشتن یک شبکه اقتصادی گسترده دارای یک شبکه اجتماعی وسیع است .
نامنی افزود: با این اوصاف و گستردگی  حتی اگر تمام وظایف وزارت جهاد کشاورزی را به این سازمان واگذار کنیم کاری روی زمین نمی ماند.
وی ادامه داد: سازمان تعاون روستایی در سه سال گذشته حرکتهای جدیدی چون خرید حمایتی 70  زعفران را به ثمر رسانده است وعلاوه بر خرید تضمینی در مواقعی که مشکلی برای  دیگر محصولات کشاورزی  مثل گوجه فرنگی بوجود میاید وارد عمل شده است.   
در پایان مراسم  لوح تقدیر آقای مجید چالاک مدیر قبلی  به وی اهدا شد و حکم انتصاب آقای قائمی مدیر جدید قرائت گردید.   
 


منبع : سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۸۲
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید