بخش کشاورزی استان بدون حاشیه در حال انجام وظایف خود میباشد
۱۳۹۷/۰۵/۱۳

بخش کشاورزی استان بدون حاشیه در حال انجام وظایف خود میباشد

رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی در آیین تودیع و معارفه مدیر هماهنگی و ترویج کشاورزی سازمان به نقل از استاندار خراسان رضوی به بیان این مطلب پرداخت و گفت: سازمان از جایگاه خوب ملی و استانی برخوردار است و باید در حفظ آن کوشا باشیم.

مهندس مزروعی افزود : اقتضای زمان  ، مکان و جایگاه و مسئولیت و نیز منافع و مصالح سازمان ایجاب می کند که در جهت ارتقاء و رشد بخش کشاورزی تغییرات در سطح مسئولین سازمان داشته باشیم و برهمین اساس همه باید در خدمت تولید کنندگان و بهره برداران کشاورزی باشیم زیرا دلیل وجود ما در این جایگاهها و مسئولیتها همین کشاورزان و بهره برداران عزیز که می باشند.
 وی وجود کشاورزان و تولید کنندگان را تنها دلیل مسئولیت در بخش کشاورزی دانست و گفت این قشر عزیز و زحمت کش مایه آبروی ما هستند پس برای ارتباط هرچه بهتر ومطابق منشور وعهد رسالت سازمانی  بسیارتلاش کنیم .
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی  با اشاره به این که امروز دیگر ناهماهنگی ، کم کاری و رکود از هیچ کس پذیرفته نیست زیرا به بخش صدمه می زند  گفت : در سطح شهرستانها و نیز  ستاد  ظرفیت های بسیار  بالایی برای مدیریت درسازمان وجود دارد وما باید با هدف ارتقاء و رشد این ظرفیت در سطح وزارتخانه و سطح ملی با جدیت تلاش و ظرفیت سازی نماییم .
وی با اشاره به این که امروز دیگر ناهماهنگی ، کم کاری و رکود از هیچ کس پذیرفته نیست زیرا به بخش صدمه می زند  گفت : در سطح شهرستانها و نیز  ستاد  ظرفیت های بسیار  بالایی برای مدیریت درسازمان وجود دارد وما باید با هدف ارتقاء و رشد این ظرفیت در سطح وزارتخانه و سطح ملی با جدیت تلاش و ظرفیت سازی نماییم .
مجتبی مزروعی به خرید گندم در استان اشاره کرد و گفت : در بحث خرید و کیفیت خرید با توجه به افزایش سن گندم در سال جاری به موفقیت های بلندی دست یافته ایم به گونه ای که برای اولین بار میزان سن زدگی این محصول استراتژیک را به 17 صدم درصد رساندیم و این اتفاق بسیار خوب با یک تیم مدیریتی هماهنگ  بوده است .
وی از مدیران سازمان خواست حضور فعالتری در شهرستانها داشته باشند و وقت و انرژی مضاعفی برای بخش قائل شوند.
مزروعی به ارتباط با سازمان فنی و حرفه ای اشاره کرد و گفت: ارتباط با فنی و حرفه ای و استفاده از ظرفیتها وفعالیتهای آموزشی این سازمان برای ما بسیار سودمند خواهد بود.
مهندس مهدی پچاز مدیر جدید مدیریت هماهنگی ترویج کشاورزی با اشاره به این که  همدلی ،هماهنگی  و صداقت کامل چند مولفه ای هستند که در کنار سایر مولفه های کاری در حوزه ترویج نمایان است .
گفت : تلاش می کنیم بدون وقفه و با هماهنگی همه بخشهای تخصصی و نیز بخش تحقیقات برای انجام درست و کامل امانتی که سازمان به ما سپرده است با جدیت هرچه بیشتر اقدام خواهیم نمود.
مهندس سمیعی رئیس جدید شرکت شهرکهای کشاورزی استان نیز در اولین صحبتهایش در کسوت مسئول شرکت شهرکهای کشاورزی و گلخانه ای استان گفت : با توجه به موضوعات خاص اقلیمی و کم  آبی تلاش خواهیم کرد تا تولید در حوزه گلخانه ای را به یک فرهنگ تبدیل و آنرا نهادینه نمائیم .  
در پایان این مراسم مهندس مهدی پچاز به عنوان مدیرجدید هماهنگی و ترویج کشاورزی  و مهندس محمد سمیعی بعنوان سرپرست شعبه شهرکهای کشاورزی در استان خراسان رضوی معرفی شدند  و از زحمات مهندس محمد رضا قدسی مدیر قبلی هماهنگی ترویج و مرتضی غلامیان  مسئول قبلی  شرکت شهرکهای کشاورزری استان تقدیر بعمل آمد.
 


منبع : سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۳۶۰
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید