رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی:  انتظار مردم و مسئولین از ما سلامت و صداقت در امورکاری  است
۱۳۹۷/۰۶/۰۴

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی: انتظار مردم و مسئولین از ما سلامت و صداقت در امورکاری است

مراسم بزرگداشت روز کارمند و تقدیر از کارمندان نمونه با حضور رئیس سازمان ، مسئول حوزه ولی فقیه ، معاونین و مدیران ستادی و جمع کثیری از کارکنان ، روز یکشنبه چهارم شهریوردر محل نمازخانه سازمان برگزار گردید.

مسئول حوزه ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی  در این مراسم طی سخنانی اظهار داشت: در هفته دولت مسئولین  معمولا ضمن افتتاح پروژه ها و طرحها به بیان خدمات دولت پرداخته تا مردم از فعالیتهای دولت آگاه شوند، ولی باید از کمبودها و کاستیها و از آنچه نشده و باید بشود نیز  نیز سخن به میان آید چون چهل سال از انقلاب گذشته و مردم انتظارات زیادی دارند.
حجت السلام و المسلمین احمدی پناه با اشاره به سخنانی از مولای متقیان علی (ع) افزود: مسئولین  در نظام جمهوری اسلامی باید از اشرافیگری و تجمل گرایی پرهیز کنند  و برای رفاه و آرامش جامعه ،  ساده زیستی را درسطح  جامعه تزریق کنند ،  ضمن اینکه از مردم و محرومین  فاصله نگیرند چون محرومین برای انقلاب مایه گذاشتند و از این نظام کم توقع اند.
وی ادامه داد: در بخش کشاورزی علاوه برتوجه به  کشاورزان عمده  باید به خرده مالکین نیز با توجه به محرومیتشان و مسئله اشتغال،  توجه شود .
مسئول حوزه ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی  تصریح کرد: مردم نیز از خدمتگذارانشان غافل نمی مانند و انان را دوست دارند و فراموش نمی کنند بنابر شایسته است مسئولین نیز  در برخورد مردم اخلاق مداری و و احترام به وقت (مردم ) را  در سرلوحه امور قرار قرار دهند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی نیز  در این مراسم " ضمن تقدیر از زحمات همکاران این سازمان  در سراسر استان برای پیشرفتهای خوب حاصل شده در بخش کشاورزی"  گفت: تاتحول مورد انتظار ما که همانا گذر از کشاورزی سنتی به سمت کشاورزی مدرن است علیرغم توفیقات حاصل شده در استان ، فاصله زیادی داریم و تحقق این امر مستلزم تلاش و زحمت شبانه روزی همکاران است که در نهایت اجر معنوی آن از مزد مادی اش بیشتر خواهد بود.
محتبی مزروعی با اشاره به کارهای  زیادی که بعد از انقلاب برای روستاها نظیر آب و برق و جاده و  ارتباطات  انجام شده   افزود: امروز یکی از ظرفیتهای مهم جمهوری اسلامی ایران وجود قشر جوان و تحصیلکرده است که می توانند در توسعه نظام و پیشرفت آن موثر باشند بنابراین ما باید قدر این نعمت رابدانیم .
وی بیان کرد: طی سالهایی که با خشکسالی مواجه بودیم دستاوردهای زیادی در بخش کشاورزی رقم خورده که نتیجه این تلاشها و همدلی ها   و این کار تیمی ،   توجه  و اهتمام و اعتماد مسئولین بالادستی وافزایش  اعتبار بخش کشاورزی استان  بوده است .
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی خاطر نشان کرد:  مجموعه جهاد کشاورزی این استان مجموعه ارزشمندی است  که دارای فرهنگ و بافتی ارزشمند و مبتنی بر احترام به ارباب رحوع می باشد بنابر این انتظار مردم و مسئولین از ما سلامت و صداقت در امورکاری  است  .
در این مراسم از تعداد 47 تن از کار مندان نمونه و برتر در مرکزاستان  با اهدای هدایایی تقدیر بعمل آمد.
امسال  تعداد 110  کارمند نمونه در سراسر جهاد کشاورزی استان برگزیده شدند.


منبع : سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۲۱
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید